صفر تا صد کلوز فرند در استوری اینستاگرام (پارت دوم)
By: Date: November 25, 2020 Categories: Uncategorized

همان طور که در مقاله پیشین با کلوز فرند آشنا شده اید و متوجه شده این که اینستاگرام جهت حفظ حریم خصوصی مخاطبان این قابلیت را ایجاد کرده است. در این مقاله که خرید فالوور اینستاگرام پارت دوم کلوز فرند استوری اینستاگرام است، به دنبال بررسی و پاسخ دهی به نکات باقی مانده در این زمینه هستیم، پس با ما همراه باشید.

در قسمت هوم یا فید، در اطراف عکس پروفایل برخی از افراد یک دایره سبز وجود دارد، این دایره سبز به چه معنا است؟

اگر در اطراف تصویر یکی از دوستانتان یک دایره سبز مشاهده می کنید، به این معنا است که شما در لیست مخاطبان یا همان کلوز فرند این فرد می باشید. همچنین زمانی که استوری این فرد را باز کنید، در قسمت بالا و سمت راست استوری، گزینه کلوز فرند به رنگ سبز نمایش داده می شود. بنابراین اینستاگرام از دو راه به شما نشان می دهد که فردی شما را در لیست دوستان نزدیکش اضافه کرده است. یکی از طریق رنگ سبز اطراف تصویر پروفایل آن فرد و دیگری گزینه کلوز فرند در داخل استوری آن شخص. البته ممکن است همین دوست شما گاهی استوری اپلود که دارای دایره قرمز رنگ است. در این حالت تصور نکنید که شما از لیست دوستان اون خارج شده اید، بلکه این استوری برای تمامی فالوورها قابل نمایش است، نه صرفا کلوز فرند آن شخص.

آیا کلوز فرند معایب یا مشکلاتی نیز دارد؟

از جمله مشکلات اساسی کلوز فرند این است که گاهی نمی توان آن را در استوری و با همان مسیری که قبل تر توضیح داده ایم، پیدا کرد! برای این کار می بایست صبر کرد تا خود اینستاگرام نسبت به اصلاح این مشکل اقدام نماید؛ اما گاهی با تمام اصلاحات انجام شده همچنان گزینه کلوز فرند برای برخی کاربران قابل مشاهده نمی باشد! در این حالت علت آن قابل تعیین نمی باشد، یعنی نمی توان گفت که چرا یک فرد کلوز فرند ندارد اما شاید بتوان از طریق مسیر زیر، مشکل فرد را حل کرد:

1- ابتدا بهتر است آخرین ورژن اینستاگرام را نصب نمایید. برای این کار به اپ استور (برای آیفونی ها) یا به پلی استور (برای اندرویدی ها) مراجعه کنید و اینستاگرام خود را با آخرین ورژن به روز رسانی نمایید. گاهی وجود کلوز فرند مربوط به آپدیت جدید است و چون اینستاگرام شما قدیمی است، این ورژن یا قابلیت را ندارد. در این حالت به محض به روز شدن اینستاگرام قادر خواهید بود تا کلوز فرند را مشاهده کنید.

2- گاهی مشکل از کش اینستاگرام است. مشکلات کش می تواند کلوز فرند را برای شما نمایش ندهد. به منظور رفع مشکل از طریق کش، ابتدا از اکانت اینستاگرام خودlog out شوید و سپس کش اینستاگرام خود را پاک کنید. به احتمال زیاد با ورود مجدد مشکلات کلوز فرند حل خواهد شد.

3- آیا ایمیل یا شماره تلفن خود را در هنگام ساخت اکانت تایید کرده اید؟ گاهی ممکن است به دلیل عدم تایید ایمیل و یا شماره موبایل نتوانید کلوز فرند خود را مشاهده کنید. ابتدا تاییدیه مربوط به ایمیل و شماره تماس خود را انجام دهید و مجددا لیست کلوز فرند را چک نمایید.

4- یکی دیگر از علل نداشتن کلوز فرند این است که شما اکانت خود بیزنسی یا تجاری کرده اید و در این میان فیسبوک خود را به اکانت اینستاگرام خود لینک کرده اید. برای رهایی از این مشکل بهتر است، از طریق تنظیمات اینستاگرام، به قسمت اکانت های لینک شده بروید و لینک اکانت فیسبوک خود را غیر فعال نمایید.

5- آپدیت های اینستاگرام ناگهانی برای تمامی کاربران فعال نخواهد شد. اینستاگرام میلیون ها کاربر دارد و آپدیت ها کم کم و به مرور به تمام کاربران خرید فالوور ایرانی خواهد رسید، بنابراین اگر حتی با آپدیت کردن مشکل حل نشد، باید کمی صبر پیشه کنید.

نتیجه گیری

این هم از مجموعه نکاتی که دررابطه با کلوز فرند باید می دانستید! حال که از زیر و بم کلوز فرند آگاهی پیدا کرده اید! بهتر است نسبت به ایجاد یک لیست کلوز فرند اقدام نمایید. با این کار می توانید دوستان نزدیک خود را در لحظات بسیار خصوصی خود شریک کنید و نگران تجاوز دیگران به حریم شخصی خود نباشید. کلوز فرند می تواند فضای صمیمانه تری بین شما و دوستان شما ایجاد کند.